El Salvadorkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Soyapango, San Salvador: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Soyapango, San Salvador
Qytet :Soyapango
Rajon 1 :San Salvador
Vend :El Salvador(SV)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :SV-SS
gjerësi :13.70021
gjatësi :-89.13663
Zona Koha :America/El_Salvador
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Soyapango, San Salvador është e vendosur në El Salvador.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Soyapango, San Salvador,None ©2014 kodin postar Query